Teklif Alın

İletişim bilgilerinizi gönderin, en kısa sürede size geri dönüş yapalım.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

İnsan Kaynakları

En değerli varlığımız çalışanlarımız

MG Demir & Çelik ailesi olarak en değerli varlığımızın çalışanlarımız olduğuna inanıyoruz.

İnsan Kaynakları departmanımız, yeteneklerin geliştiği, çeşitliliğin kutlandığı ve yeniliğin teşvik edildiği bir iş ortamı sunmaya kendini adamıştır. Kariyer fırsatları, canlı şirket kültürümüz ve bizi yönlendiren değerler hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki başlıkları inceleyin.

İş Fırsatları

MG Demir’de heyecan verici kariyer fırsatlarını keşfedin. Sürekli olarak ekibimize katılacak yetenekli bireyler arıyoruz. Mevcut iş ilanlarımızı görüntüleyin ve çalışma hayatınızda bizimle bir yolculuğa çıkın.

Çalışanlara Sağlanan Faydalar

Çalışanlarımızın refahını önemsiyoruz. Sağlık hizmetleri, emeklilik planları ve mesleki gelişim fırsatları da dahil olmak üzere kapsamlı yan haklar sunuyoruz.

Şirket Kültürümüz

MG Demir & Çelik bir işyerinden daha fazlasıdır; bir topluluktur. İşbirliğinin ve kapsayıcılığın yalnızca değerler değil aynı zamanda bir yaşam biçimi olduğu benzersiz bir şirket kültürüne sahibiz.

Çeşitlilik ve Katılım

Çeşitliliği kutluyoruz ve kapsayıcı bir ortamı teşvik ediyoruz. Her ekip üyesinin benzersiz bakış açısına değer veren ve saygı duyan bir iş yeri olmak için çabalıyoruz.

İlkelerimiz

Şirketimizin politikalarını ve prosedürleri kapsamında davranış kurallarımızdan çatışma çözümüne kadar işimizin her alanında şeffaflığı ve adaleti sağlıyoruz.

Başvuru Süreci

Ekibimize katılmayı düşünür müsünüz? Başvuru ve işe alım sürecimiz hakkında bilgi edinmek için lütfen iş başvuru formunu doldurun.

İş Başvurusu
MG Demir & Çelik’i iş yeriniz olarak gördüğünüz için teşekkür ederiz.

Dinamik ve büyüyen ekibimize katkıda bulunmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Drag and drop files here or
Max File Size: 5 MB